O nás

Dětský lesní klub V mechu a kapradí vznikl v roce 2012 z občanského sdružení Into the Wild. O skupinku do 16 dětí na den se starají vždy dva dospělí průvodci. V průběhu týdne se u dětí vystřídá celkem pět průvodců,jejichž směny se zpravidla prolínají, a kteří spolupracují na společném pedagogickém plánu.

Tomáš Frieb, DiS.

Tomáš Frieb, DiS.

Zakladatel občanského združení „Into the Wild“ a Dětského lesního klubu V mechu a kapradí
Jsem statutárním zástupcem školky a věnuje se organizaci, výběru dodavatelů, správě financí, organizaci, bezproblémovému chodu a fungování zázemí.

Bc. Veronika Friebová

Bc. Veronika Friebová

Spoluzakladatelka Dětského lesního klubu V mechu a kapradí
Vystudovala jsem Sociální a masovou komunikaci. V Dětském lesním klubu V mechu a kapradí se věnuje komunikaci s rodiči a lektory, PR, webu a další potřebné administrativě.

Monika Váňová

Monika Váňová

LEKTORKA
V mechu a kapradí - Klánovice
Věřím, že děti v předškolním věku potřebuji lásku, oporu, hranice, volnou hru, důvěru v jejich rozhodnutí a možnost vlastního prožívání emocí. Neměly být přetěžovány zbytečnými znalostmi, ale měly by se učit samostatnosti - sebeobsluze, aby mohly poznávat okolní svět svými vlastními smysly, pro takový způsob vedení dětí nacházím prostor V mechu a kapradí.
Dětem V mechu a kapradí se věnuji od pondělí do středy. Ostatní dny studuji předškolní pedagogiku, vedu děti v tábornickém oddílu a starám se sheltiaka Yukiho.

Iryna Hradilová

Iryna Hradilová

LEKTORKA
V mechu a kapradí - Klánovice
Již pátým rokem působím v prostředí lesních mateřských školek. Profesí jsem tlumočnice a překladatelka, podílím se na chodu rodinného nakladatelství Zvonící cedry a vedu internetový projekt UvědomělýRodič.cz inspirovaný mateřstvím a myšlenkami z knih V. Megreho, které považuji za ŽIVOU FILOZOFII…
V Dětském lesním klubu V mechu a kapardí se v roce 2017/2018 věnuji dětem od pondělí do středy v týmu s Monikou a ve čtvrtek v týmu s Andreou.

Andrea Čejková

Andrea Čejková

Lektorka V mechu a kapradí - Klánovice
Jsem ve 3. ročníku bakalářského studia - učitelství pro 2. stupeň ZŠ a SŠ, zároveň studuji na fakultě agrobiologie a potravinových zdrojů. S dětmi pracuji od roku 2010. S dětmi v lesní mateřské školce V mechu a kapradí pracuji od roku 2015.
Studuji Pedf UK - obor učitelství pro 2. stupeň ZŠ a SŠ. Dětem V mechu a kapradí se věnují v pondělí odpoledně v týmus Monikou a ve čtvrtek celý den v týmu s Irynou.

Petra Pohanová

Petra Pohanová

Lektorka V mechu a kapradí - Klánovice
Studuji neurobiologii na přírodovědecké fakultě UK v Praze. Působím ve skautském středisku Čelákovice jako vedoucí a zdravotník na letních táborech. V mechu a kapradí působím každý pátek v týu s Natalijí.

Natalija Novotná

Natalija Novotná

Lektorka V mechu a kapradí - Klánovice
Pracuji ve školce v mechu a kapradí druhý rok jako asistent pedagoga. Od září letošního roku , jsem nastoupila na Karlovu univerzitu - studium v oblasti pedagogických věd, obor Vychovatelství. V roce 2017/2018 vedu děti v týmu s Petrou každý pátek.