PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - DOBRODRUŽSTVÍ V MECHU A KAPRADÍ 2021

Příměstské tábory 2021

V roce 2021 chystáme, jako každý rok, zajímavým programem a lesem nabyté příměstské tábory.

Znovu na indiánské stezce od 12. 7., cena 2900 Kč, lektoři: Tereza Chmelařová, Radka Misauerová. Zahrada DLK V mechu a kapradí se opět promění na indiánskou osadu, děti se stanou malými indiány a budou prožívat jedno dobrodružství za druhým.

Tvoříme v přírodě, s přírodou od 19. 7., cena 3100 Kč, lektoři Monika Váňová a Veronika Jírovská. Budeme vyřezávat ze dřeva, z klacků, vyrobíme si dřevoryt, který si obtiskneme na papír, budeme tvořit rámeček na fotku a zkusíme také dřevo obarvit. Budeme si hrát a budeme zkoumat, co nás nejvíce baví a co v nás vyrábění vyvolává. S sebou – děti od 4 let ostrý nůž, mladší děti si vyrábění zkusí bez nože. Po přihlášení Vám pošleme důležitá pravidla pro práci s nožem, která můžete trénovat.

Pro děti od 5 do 10 let jsme naplánovali tábor: Balancujeme, kde se dá od 26. 7., cena 3200 Kč. Hrubá motorika je nesmírně důležitá pro rozvoj všech oblastí dětského těla. My hrubou motoriku posuneme ještě dál – budeme balancovat. Na kládách, na slackline, na balančních deskách, na kolách, na longboardech. Čeká nás totiž společný výlet na kolech, proto je důležité, aby dítě na kole již umělo, a pokud bude možné cestovat, čeká nás výlet do Velimi k lektorce domů, kde si vyzkoušíme longboardy a lezení na umělé stěně. Budeme trénovat balanční jogové pozice a zkoušet cviky s prvky akrobacie. Sport je pro lidské tělo nesmírně důležitý a je proto důležité, aby si k němu dítě udělalo pozitivní vztah a aby zkoušelo, co ho bude bavit a co ho bude životem provázet. Může to být třeba slackline?

Pro registraci na tábor nás prosím kontaktujte na vanova.monca@gmail.com.