PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - DOBRODRUŽSTVÍ V MECHU A KAPRADÍ 2021

Příměstské tábory 2021

Je pravděpodobné, že bude potřeba mít negativní test, ale tato informace není ještě jistá a jasná.

V roce 2021 chystáme, jako každý rok, zajímavým programem a lesem nabyté příměstské tábory.

Znovu na indiánské stezce – TÁBOR JE NAPLNĚN!!!- od 12. 7., cena 2900 Kč, lektoři: Tereza Chmelařová, Radka Misauerová. Zahrada DLK V mechu a kapradí se opět promění na indiánskou osadu, děti se stanou malými indiány.

Tvoříme v přírodě, s přírodou od 19. 7., cena 3000 Kč, lektoři Monika Váňová a Veronika Jírovská. Budeme vyřezávat ze dřeva, z klacků, vyrobíme si dřevoryt, který si obtiskneme na papír, budeme tvořit rámeček na fotku a zkusíme také dřevo obarvit. Budeme si hrát a budeme zkoumat, co nás nejvíce baví a co v nás vyrábění vyvolává. S sebou – děti od 5 let ostrý nůž, mladší děti si vyrábění zkusí bez nože.

Přihlášení zde: https://docs.google.com/…THtph2g/edit

Pro děti od 5 do 10 let jsme naplánovali tábor: Balancujeme, kde se dá od 26. 7., cena 2900 Kč + vstupné na stěnu a dopravu (bude se platit na místě, v den konání výleto). Hrubá motorika je nesmírně důležitá pro rozvoj všech oblastí dětského těla. My hrubou motoriku posuneme ještě dál – budeme balancovat. Na kládách, na slackline, na balančních deskách, na kolách, na longboardech. Čeká nás totiž společný výlet na kolech, proto je důležité, aby dítě na kole již umělo, a pokud bude možné cestovat, čeká nás výlet na lezeckou stěnu. Budeme trénovat balanční jogové pozice a zkoušet cviky s prvky akrobacie. Sport je pro lidské tělo nesmírně důležitý a je proto důležité, aby si k němu dítě udělalo pozitivní vztah a aby zkoušelo, co ho bude bavit a co ho bude životem provázet. Může to být třeba slackline?

Přihlášení zde: https://docs.google.com/…3-Djh7k/edit

2.- 6. 8. – Robinson Crusoe. Pro zájem o předchozí tábory jsme se vrhly do vymyšlení dalšího příměstského tábora :)

Přihlášení zde: https://docs.google.com/…Hi046hg/edit#…

TO NEJLEPŠÍ NAKONEC – POBYTOVÁ AKCE NA 5 NOCÍ!!!

SPANÍ VE STANECH S PODSADOU, PRO MLADŠÍ DĚTI SPANÍ VE SRUBU S DOSPĚLÝM.

Tábor pořádá Monika Váňová z DLK V mechu a kapradí spolu s Veronikou Vinklátovou a Veronikou Jírovskou z T. K. Průzkumník.

Datum: 22. 8. – 27. 8. 2021, v neděli příjezd s věcmi v 15:00, v pátek příjezd rodičů pro děti 16:00. Jiné časy podle dohody.

Místo: Tábořiště T. K. Průzkumník

Cena za 1 účastníka akce: 3500 Kč (sníženou cenu 3200 Kč zaplatí sourozenci – každý), 3200 Kč člen oddílu T. K. Průzkumník, z. s., který za rok 2021 zaplatil příspěvky. V ceně je nájemné, zdravé stravování, veškeré pomůcky a příspěvek pro vedoucí.

Přihláška na letní pobytovou vzdělávací akci, pořádanou DLK V mechu a kapradí, pro děti od 6 do 11 let, zde: https://docs.google.com/…T19Z0qs/edit